Podsumowanie i podziękowania

17 stycznia zakończył się kolejny semestr zajęć „Instytucjonalne praktyki współczesności”, prowadzonych przez dr. Jakuba Banasiaka dla pierwszego roku studiów licencjackich WBASK. W tym roku odwiedziliśmy następujące miejsca: Lisowski Gallery, Galeria Pola Magnetyczne, Galeria Studio, lokal_30, Fundacja Sztuki Polskiej ING, Galeria Foksal, Muzeum Żydów Polskich POLIN, Muzeum Literatury, Pracownia Dokumentacji Sztuk Wizualnych XX i XXI wieku Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk, Galeria Turnus na Wolskiej, Fundacja Archeologia Fotografii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym studentki i studenci WBASK miały możliwość wysłuchania znakomitych oprowadzeń, spotkań z artystami i poznania od podszewki najważniejszych warszawskich instytucji sztuki współczesnej. Bez Państwa życzliwości i otwartości nasze zajęcia nie byłoby możliwe.

Mamy nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Foto: dr Jakub Banasiak